Szczegóły

bw outsidethebox
45zł0

0 Ocen

PolecanePopularność

Język angielski – Outside the Box

Po pierwsze to jednoosobowa działalność oferująca angielski kreatywnie poprzez zajęcia dla dorosłych i młodzieży. Ale to tylko oficjalnie! Przede wszystkim:

To think outside the box to fraza w języku angielskim oznaczająca bycie kreatywnym, nieschematycznym, wychodzenie poza szufladki i szablony.
Angielski poza pudełkiem, a więc angielski kreatywnie – lekcje te zdecydowanie nie są dla wszystkich. Ich głównym celem jest rozpoczęcie MYŚLENIA I REAGOWANIA w języku angielskim, a więc PRAKTYCZNE umiejętności, nie zaś “nauka w klasycznym rozumieniu”. Czas mija szybko, a przy okazji poznajesz wiele ciekawostek ze świata -przede wszystkim, ale nie tylko tych, które dotyczą kultury krajów anglojęzycznych. Na swoich zajęciach poruszam również tematy związane z psychologią, coachingiem, marketingiem, zarządzaniem, negocjowaniem, zdrowym trybem życia, technologią, sportem, a nawet czasem te dotyczące świata celebrytów.

Od poziomu B1 korzystam w 95% (przy A2 jest to zwykle 75%) z materiałów AUTENTYCZNYCH.
Za jednym z najważniejszych kwestii uważam szlifowanie wszystkich umiejętności językowych: mówienia, słuchania, czytania oraz pisania. Szczególnie istotne są tu jednak kwestie praktyczne – każdy kurs językowy jest zindywidualizowany, wiele materiałów przygotowuję wyłącznie dla jednego kursanta, a przebieg zajęć opieram na jego własnych potrzebach, aktualnym poziomie oraz celu, w jakim zamierza używać języka angielskiego. Każdy kurs zaczynamy zatem analizą potrzeb, którą to powtarzamy co jakiś czas. W końcu przecież okoliczności i potrzeby mogą się zmienić, prawda?

Aby rozpocząć współpracę, proszę o kontakt mailowy: kontakt@outsidethebox.com.pl lub telefoniczny 790375342 w celu omówienia sposobu płatności.

Płatności za zajęcia bezpośrednio u korepetytora. Platforma obsługuje jedynie rezerwacje terminu.

0 Ocen