Szczegóły

Załącz zdjęcie/a profilowe ogłoszenia
50zł0

0 Ocen

PolecanePopularność

Matematyka-Martyna Sendecka

Serdecznie zapraszam na korepetycje oraz pomoc zdalną w zadaniach. Chętnie przygotuję do matury lub testu ósmoklasisty z matematyki, a także przerobię materiał na bieżąco. Lekcje mogą być prowadzone za pomocą Zoom'a, a także Skype lub Messengera.

O mnie: mam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z matematyki, również z uczniami, którzy wykazują bardzo duże problemy w zrozumieniu materiału. Jestem studentką Matematyki na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu oraz Finansów i Rachunkowości Biznesu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu (oba kierunki w trybie stacjonarnym).

Jestem osobą cierpliwą, sumienną oraz ambitną, a wytłumaczenie matematyki innym daje mi satysfakcję z pracy :) Zajęcia prowadzę w miłej atmosferze, aby uczeń czuł się komfortowo i żeby mógł z zajęć wyciągnąć jak najwięcej.

Na naszych zajęciach możemy robić materiały dostarczone przez ucznia lub możemy wykorzystać jakieś z moich materiałów (jeśli będzie potrzeba to przygotuję odpowiedni zestaw zadań- proszę o taką informację odpowiednio wcześniej).

*jeśli uczeń nie ma kamery to nie ma żadnego problemu, najważniejsze żeby działał mu dźwięk oraz mikrofon

Przed zapisaniem się na zajęcia proszę o kontakt :)  m.sendecka@wp.pl lub tel. 517 195 530
Rozliczam się z uczniami bezpośrednio (nie przez platformę).
Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem również na pytania.

Dane kontaktowe

0 Ocen